Co o mně říkají 🙂

Sem budou přibývat reálná hodnocení pohodových muzikantů

Nauč se na kytaru pevné základy
Výborný nápad jak se z pohodlí domova dobře naučit základy hraní na kytaru. Po vyzkoušení všech lekcí velice doporučuji. Skvěle je ukázaný a jednoduše vysvětlený krok po kroku, že to musí pochopit opravdu každý. Zuzka je výborná učitelka, opravdu jsem od ní vše pochopila. Teď si dokážu zahrát pro radost jakoukoli písničku. Lepší výuku hraní na kytaru na PC neznám.
Veronika Bohuslávková
Nauč se na kytaru pevné základy
Přehledný, srozumitelný popis doplněno krásně zpracoványma sluchovýma ukázkama a daprovodama.Kdykoli si mohu jednohlasou píseň,kterou se naučím zahrát s doprovodem,který si ke hraní pustím.👍Dekuji 😘 Moc mě to baví. Můj syn chodí k Zuzce soukromě na hodiny kytary a já jsem si pořídila tento videoebook abych tak občas mohla synovi pomoci doma se cvičením na kytaru a chytlo mě to. Děkuji
Markéta Popelková
Nauč se na flétnu za 20 dní
Nauč se na flétnu za 20 dní jsem vyzkoušela se svou desetiletou dcerou. V jednotlivých lekcích jsou názorně vysvětleny jednotlivé tóny, jsou nejdřív popsány a pak odkazem na video ukázku si nový tón nacvičíte a vyzkoušíte v krátké písničce. Vše je vysvětlováno zajímavou a jednoduchou formou, že to zaujme i desetileté dítě, což v dnešní době mobilů a tabletů není jednoduché. Jako dítě jsem se sama učila hrát na zobcovou flétnu, bylo to pro mě dost obtížné, nemám hudební sluch, ale chtěla jsem umět hrát jako moje sestra. Kdybych tenkrát měla k dispozici tento učební materiál, bylo by to o dost jednodušší. A teď mám možnost se znovu učit na zobcovou flétnu se svou dcerou.
Klára Vrančičová s dcerou Natálkou (10 let)
Nauč se na flétnu za 20 dnů
Líbí se mi zjednodušené vysvětlení celé hudební teorie, díky e-booku se k ní můžu kdykoli vrátit. Motivující je, že si můžu i jako začátečník hned zahrát písničku, což je to, proč se většina z nás učí na hudební nástroje a doprovod na piáno či kytaru mi dává možnost, se hned ze začátku naučit sladit s ostatními nástroji, což není běžná možnost:-).
Veronika Benešová Štípková
Nauč se na kyteru pevné základy
Výuka hry na kytaru pro mě byla nestravitelná. Díky e-booku a videiím se jí můžu krůček po krůčku prokousávat a uplatnit při vlastní hře. Díky nahrávkám se učím držet rytmus písně, tak jak má být. Líbí se mi, že mám pohromadě noty, rytmus, akordy, teoriii, písně a doprovody. Kytara se pro mě stává zábavou, protože s e-bookem postupuji vlastní rychlostí, dle mých časových možností a jenom když chci:-).
Veronika Benešová Štípková
Nauč se na flétnu za 20 dnů
Nikdy by mne nenapadlo, že vyloudím z flétny tón, který bude čistý a dokonce bude mít i své jméno. O tom, že bych si na flétnu zahrála nějakou písničku se mi nesnilo už vůbec. A pak jsem narazila na prima Zuzčinu školu hry na flétnu a zkusila jsem krok za krokem podle Zuzčiných rad foukat a přikládat na doporučené dírky prsty a ejhle, tón, dva tóny... melodie, písnička. Výhodou této školy je, že člověk si může jet svým vlastním tempem, k lekcím se vracet, kdykoli je vypnout, když je potřeba. Učit na flétnu jsem se začala v téměř 42 letech a ke svým 42.narozeninám jsem dostala nádhernou flétnu, do té doby jsem si půjčovala flétny od dcer. Členové rodiny a sousedé prožívají nadšení z hraní spolu se mnou, jen s tím rozdílem, že já jsem nadšena během pískání, oni, když končím.
Lenka Landíková

Kytarový minikurz zdarma:

Klavírní minikurz zdarma:

Vytvořila jsem tedy minikurz pro všechny ZDARMA Učím děti i dospělé hrát na hudební nástroje (kytara,flétna,piáno a…
Každý kdo hraje na nějaký hudební nástroj,mi dá určitě za pravdu,že cvičení o prázdninách je pro nás…
NEBO CHCETE ABY HRÁLO VAŠE DÍTĚ ? NEVÍTE SI RADY S TÍM JAKÝ HUDEBNÍ NÁSTROJ ZVOLIT ? CO…

Hudební nauka na pohodu č.1

Skvělý "tahák" pro  každého muzikanta..

 

Vše o tom, než začnete ...