On-line kurz hry na klavír 

pro začátečníky - dospělé i děti 🙂

I pro ty, kteří si potřebují doplnit vzdělání např: ke své pedagogické praxi 🙂

 CENA 4 340

 

 • Chcete si konečně splnit sen?

 • Chcete se konečně naučit hrát na klavír ?

 • Chcete získat pevné základy?

 • Chcete si urychlit cestu k písničkám, které milujete ?

 • Potřebujete si doplnit vzdělání ke své pedagogické praxi ? ( pracujete v MŠ, ZŠ )

Pak jste tady správně !!!

 

 • Ano, na internetu je spousta možností, jak se na klavír naučit, ale základy od kterých se odpíchnete o level výš k vašim oblíbeným písničkám- to nikde nenajdete, to mi věřte 🙂 

 • A tak tápete a tápete a stále to není ono, stále se neposouváte dál 🙂

  !!! Řešení a ten pravý posun najdete právě v tomto kurzu !!!

 • Věděli jste, že 99% lidí, kteří začnou hrát na klavír nebo jiný nástroj, se nikdy pořádně hrát nenaučí a celý život toho litují ?
 • Koupili jste si klávesy, el. piáno, či dokonce akustické piáno a celí natěšení jste se vrhli do studia a ejhle, náhle jste zjistili, že spoustě věcem nerozumíte a že vám to nejde tak, jak jste si mysleli ?
 • A určitě jste zjistili, že poskládat prsty na klaviatuře není úplná hračka a ještě k tomu hrát každou rukou něco úplně jiného no to už je nadlidský výkon !
 • A co teprve nějaké noty nebo základní hudební teorie ? Říká vám to něco ? Znáte to ? Chcete hrát, ale nikdy to nedotáhnete ?
 • Nebo Vás v dětstí odradil učitel a jeho drilová výuka a Vás to k smrti nebavilo a tak jste to vzdali ? Věřte mi, tohle velmi dobře znám 😊

Co to znamená ?

 • Vaše touha je silná, ale vy jste se nikdy nenaučili hrát, nezahrajete si svou oblíbenou písničku.
 • Nezahrajete dětem Vánoční koledu pod stromečkem a tolik byste chtěli…
 • Tam hluboko uvnitř víte, že jste neudělali vše proto, abyste se naučili hrát.
 • Možná vás odradil učitel s kterým vás to nebavilo, nebo drilová výuka.
 • KAŽDOPÁDNĚ JSTE TO NEDOTÁHLI A PĚKNĚ VÁS TO ŠTVE !!

Naštěstí pro Vás existuje řešení:

"on-line kurz hry na klavír pro začátečníky"

Co získáte v tomto klavírním kurzu? 

 • Pevné základy ke hře na klavír
  Pevné základy ke hře na klavír. Pevné základy ke hraní pro jakýkoli nástroj, jsou nezbytně nutné k tomu, abychom se u hraní cítili komfortně, pohodlně a přirozeně. Základy ke hře považuji za nejdůležitější součást hraní, neboť jen tak u nástroje opravdu vydržíme.
 • Techniku hry
  Technika hry je velice důležitá u hry na jakýkoli nástroj. Ze začátku se Vám osvojení techniky může zdát nepohodlné, ale časem zjistíte, jak Vás technika v hraní posune o level výš.
 • Nezbytná hudební teorie
  V kurzu se také naučíte nezbytnou hudební teorii ke hraní. Já osobně Vám doporučuji, abyste si stáhli z mých stránek eBook ZDARMA "Hudební nauka na pohodu č.1 ", kde máte veškeré hudební základy vysvětleny ve videolekcích a které Vám budou dostačovat po celý Váš muzikantský život.
 • Jasné a přehledné videolekce
  V kurzu máte u každé lekce videonávody a videolekce, podle kterých postupujete ve výuce vpřed. Každou lekci si můžete stopnout kdykoli potřebujete a studovat tak dle svého tempa jak Vám vyhovuje.
 • Notové a výukové materiály
  V úvodní sekci, máte k dispozici ke stažení studijní, notové materiály, které si stáhnete do svého počítače.
 • Moji podporu - nejste na to sami !
  Po dobu celého kurzu (ale i po) máte k dispozici mou podporu. Opravdu velmi ráda Vám pomohu kdykoli a v čemkoli budete potřebovat. Nemusíte se bát, rozhodně na to nebudete sami.
 • Přístup do podpůrné skupiny na FB
  S podpůrnými skupinami v rámci kurzů mám tu nejlepší zkušenost a mohu tedy jen doporučit. Zde můžete sdílet své postřehy, konzultovat nápady, ale i sbírat motivaci, získávat nové přátele a poznat stejně naladěné lidi. V této skupině můžete sdílet své problémy, můžete si sem chodit pro rady když si nebudete s něčím v kurzu vědět rady. V této skupině jsem on-line, takže se na mě můžete opravdu kdykoli obrátit.
 • Přístup do kurzu navždy !

40 LEKCÍ V KURZU + neustále přibývají  bonusové lekce v sekci "BONUSY"

 CENA 4 340 KČ

Kdo jsem a jak vznikl tento kurz?

Zuzana Schmiedová

Jsem Zuzana Schmiedová a ti, kteří mě znají, mi říkají Zuzu.

Jsem celým svým srdcem i duší muzikantka a učím děti i dospělé na hudební nástroje (kytara, flétna, piáno, pop zpěv a ukulele).

Učím tak, aby to mé žáky i mě  bavilo a naplňovalo, učím tedy hravě a na"pohodu" 🙂

Protože je o výuku velký zájem nejen u dětí, ale i u dospěláků, kteří si chtějí splnit svůj sen a hrát a já již nemám kapacity a dospěláky na ZUŠ nevezmou, rozhodla jsem se své zkušenosti a výuku předávat lidem on-line.

Proč právě tenhle kurz?

Protože tenhle kurz Vás provede od začátku tím, co je pro hru na nástroj důležité a to jsou základy, technika, sezení u nástroje, posílení prstů a mnoho dalších vychytávek, které vás mílovými kroky posunou k vysněným písničkám a melodiím !

Věřte mi, prošla jsem toho mnoho!

Tento kurz je vymakaný tak, aby vás pohodově posunul o level výš!

S obrovskou podporou!

Vše tu máte jako na zlatém podnose- pevné základy, techniku, hudební teorii a mnoho dalšího...

Učíte se z pohodlí svého domova!

Učíte se v čase a v tempu,které Vám vyhovuje!

Nemusíte na sebe spěchat, přístup do kurzu máte navždy!

Máte mou plnou podporu a kdykoli se na mě můžete s čímkoli obrátit 🙂

Co o mých produktech říkají?

Je to úplně poprvé,co jsem zahájila vůbec nějaký on-line kurz a naprosto jsem si nedovedla představit on-line výuku na hudební nástroj,zvlášť já,hudebním vzděláním nepolíbená 🙂 Ale je to bomba!!! Úžasný,že vše je tak názorné a dobře vysvětlené,že mohu vše dělat svým tempem a když mám právě čas a chuť!!! A co že mi lekce zůstávají otevřené i po skončení kurzu.......ZUZI MOC DĚKUJI A DOPORUČUJI !!!!! ZA MĚ 1*******
Lenka FasnerováCentrum pohybu Olomouc
Kurz mi dal skvělé základy,je tam vše vysvětleno a pochopí to každý.Určitě se vyplatí učit se takhle systematicky od základů po složitější věci. 🙂 A přijde mi skvělé,že se během lekcí můžeme na cokoli zeptat a poradit se,jako by člověk měl normální hodinu s učitelem. A hlavně člověka motivuje velice pozitivní přístup. Za vše moc děkuji.
Táňa Novotná
Nauč se na kyteru pevné základy Výuka hry na kytaru pro mě byla nestravitelná. Díky e-booku a videiím se jí můžu krůček po krůčku prokousávat a uplatnit při vlastní hře. Díky nahrávkám se učím držet rytmus písně, tak jak má být. Líbí se mi, že mám pohromadě noty, rytmus, akordy, teoriii, písně a doprovody. Kytara se pro mě stává zábavou, protože s e-bookem postupuji vlastní rychlostí, dle mých časových možností a jenom když chci:-).
Veronika Benešová ŠtípkováPracuje pro "Tichý svět"
Nauč se na kytaru pevné základy Přehledný, srozumitelný popis doplněno krásně zpracoványma sluchovýma ukázkama a daprovodama.Kdykoli si mohu jednohlasou píseň,kterou se naučím zahrát s doprovodem,který si ke hraní pustím.👍Dekuji 😘 Moc mě to baví. Můj syn chodí k Zuzce soukromě na hodiny kytary a já jsem si pořídila tento videoebook abych tak občas mohla synovi pomoci doma se cvičením na kytaru a chytlo mě to. Děkuji
Markéta Popelkovázdravotní sestra a kosmetička

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude trvat celkem 8 týdnů.

V každém týdnu bude 5 lekcí (pondělí - pátek)

Kurz má tedy celkem 40 lekcí + bonusové lekce, které stále přibývají !

1. týden = pokládáme základy

V tomto týdnu nás čekají úplné základy, na kterých budeme stavět naši budoucí hru na klavír.Čeká nás nezbytná hudební teorie, naučíte se noty, sezení u nástroje, správné návyky při hře, houslový a basový klíč a mnoho důležitých věcí, které jsou pro dobrý základ obrovsky důležité.

2. týden = začínáme hrát

V tomto týdnu už se pustíme do hraní a postupně zapojíme pravou a levou ruku do hry a to na jednoduchých a všem dobře známých písničkách.Také už začneme obě ruce při hraní dávat dohromady a postupně si vytvářet základní hráčské dovednosti.

3. týden = propojujeme pravou a levou hemisféru

Tento týden už bude více náročnější na propojení obou rukou a proto je také zlomový a velmi důležitý. Lekcím v tomto týdnu věnujte velkou pozornost a velmi dobře si lekce natrénujte.

4.týden = doprovody

V tomto týdnu budeme dělat doprovody, kde se naučíte doprovázet písničky, které se Vám líbí. Budeme se věnovat více basovému klíči, dále se naučíte hlavní harmonické funkce, kadence, intervaly, akordy........

5.týden = stylizace doprovodů

V tomto týdnu si ještě více rozvineme doprovody a naučíme se je i v různých rytmech a taktech. Budeme se učit dobrovod na 2 doby, 3 doby a také rozloženě...... tímto týdnem zakončíme veškeré základy abychom se v následujících týdnech mohli věnovat pokročilejším skladbám a jejich nácviku.

6.týden = nácvik pokročilejších skladeb

V tomto týdnu už nás čeká nácvik pokročilejších skladeb, které si společně rozebereme, přečteme a naučíme. V tomto týdnu si také ukážeme jakými způsoby lze skladby nacvičovat, aby to pro vás nebylo složité a náročné. Na nácvik budete potřebovat více času a je tedy potřeba s tím počítat.

7.týden = nácvik pokročilých skladeb

V tomto týdnu nás čekají další 2 skladby, které budeme nacvičovat. Opět si ukážeme jak skladby natrénovat a skladbičky si společně rozebereme a přečteme.

8.týden = nácvik pokročilých skladeb

I v tomto týdnu si společně rozebereme krásné skladbičky, nahlédneme také do klasiky. Důležité je nespěchat na sebe, dopřát si dostatek času při nácviku......

Bonusy

V této sekci najdete mnoho bonusů jako jsou koledy, různé teoretické vychytávky atd...Do této sekce budou bonusy stále postupně přibývat. Určitě zde přibyde i mnoho dalších skladeb, písniček a zajímavostí - doporučuji tuto sekci sledovat i po dostudování tohoto kurzu.

Co o klavírním kurzu říkají ti, co jím právě procházejí ?

Garance pro vás:

Kupte si "on-line kurz hry na klavír pro začátečníky" a celý si ho prostudujte. Pokud se vám během 30 dnů nebude zdát, že kurz je pro vás ten pravý, stačí se ozvat a já vám bez jediné položené otázky vrátím peníze zpět do koruny!

Kdy kurz začíná ?

Třeba hned,kdykoliv se rozhodnete.

Jaká je cena ?

4340 kč

40 LEKCÍ V KURZU

Těším se na Vás uvnitř kurzu 🙂

Kdy plánuješ začít,

když ne dnes ?