On-line kurz hry na kytaru 

pro začátečníky 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

 

 CENA KURZU:

 2 750 kč

 

PRÁVĚ TEĎ V AKCI ZA 

1750 KČ

 • Chcete si konečně splnit sen?

 • Chcete se konečně naučit hrát na kytaru ?

 • Chcete získat pevné základy?

 • Chcete si urychlit cestu k písničkám, které milujete ?

Pak jste tady správně !!!

 

 • Ano, na internetu je spousta možností, jak se na kytaru naučit, ale základy od kterých se odpíchnete o level výš k vašim oblíbeným písničkám- to nikde nenajdete, to mi věřte 🙂 

 • A tak tápete a tápete a stále to není ono, stále se neposouváte dál 🙂

  !!! Řešení a ten pravý posun najdete právě v tomto kurzu !!!

 • Věděli jste, že 99% lidí, kteří začnou hrát na kytaru nebo jiný nástroj, se nikdy pořádně hrát nenaučí a celý život toho litují ?
 • Koupili jste si kytaru a celí natěšení jste se vrhli do studia a ejhle, náhle jste zjistili, že spoustě věcem nerozumíte a že vám to nejde tak, jak jste si mysleli ?
 • A určitě jste zjistili, že poskládat prsty na hmatníku kytary není úplná hračka a ještě k tomu umáčknout strunyvyloudit nějaký kloudný tón – no to už je nadlidský výkon !
 • A co teprve nějaké noty nebo základní hudební teorie ? Říká vám to něco ? Znáte to ? Chcete hrát, ale nikdy to nedotáhnete ?
 • Nebo Vás v dětstí odradil učitel a jeho drilová výuka a Vás to k smrti nebavilo a tak jste to vzdali ? Věřte mi, tohle velmi dobře znám 😊

Co to znamená ?

 • Vaše touha je silná, ale vy jste se nikdy nenaučili hrát, nezahrajete si svou oblíbenou písničku.
 • Nezahrajete dětem Vánoční koledu pod stromečkem a tolik byste chtěli…
 • Tam hluboko uvnitř víte, že jste neudělali vše proto, abyste se naučili hrát.
 • Možná vás odradil učitel s kterým vás to nebavilo, nebo drilová výuka.
 • KAŽDOPÁDNĚ JSTE TO NEDOTÁHLI A PĚKNĚ VÁS TO ŠTVE !!

Naštěstí pro Vás existuje řešení:

"on-line kurz hry na kytaru pro začátečníky"

Co získáte v tomto kytarovém kurzu? 

 • Pevné základy ke hře na kytaru
  Pevné základy ke hře na kytaru. Pevné základy ke hraní pro jakýkoli nástroj, jsou nezbytně nutné k tomu, abychom se u hraní cítili komfortně, pohodlně a přirozeně. Základy ke hře považuji za nejdůležitější součást hraní, neboť jen tak u nástroje opravdu vydržíme.
 • Techniku hry
  Technika hry je velice důležitá u hry na jakýkoli nástroj. Ze začátku se Vám osvojení techniky může zdát nepohodlné, ale časem zjistíte, jak Vás technika v hraní posune o level výš.
 • Nezbytná hudební teorie
  V kurzu se také naučíte nezbytnou hudební teorii ke hraní. Já osobně Vám doporučuji, abyste si stáhli z mých stránek eBook ZDARMA "Hudební nauka na pohodu č.1 ", kde máte veškeré hudební základy vysvětleny ve videolekcích a které Vám budou dostačovat po celý Váš muzikantský život.
 • Jasné a přehledné videolekce
  V kurzu máte u každé lekce videonávody a videolekce, podle kterých postupujete ve výuce vpřed. Každou lekci si můžete stopnout kdykoli potřebujete a studovat tak dle svého tempa jak Vám vyhovuje.
 • Notové a výukové materiály
  V úvodní sekci, máte k dispozici ke stažení studijní, notové materiály, které si stáhnete do svého počítače.
 • Nahrávky doprovodů k jednohlasé melodii (k písním)
  Ke každé jednohlasé písni, máte k dispozici nahraný doprovod a můžete tak jakoukoli písničku hrát s tímto doprovodem. Toto je velice pro hráče přínosné.
 • Moji podporu - nejste na to sami !
  Po dobu celého kurzu (ale i po) máte k dispozici mou podporu. Opravdu velmi ráda Vám pomohu kdykoli a v čemkoli budete potřebovat. Nemusíte se bát, rozhodně na to nebudete sami.
 • Přístup do podpůrné skupiny na FB
  S podpůrnými skupinami v rámci kurzů mám tu nejlepší zkušenost a mohu tedy jen doporučit. Zde můžete sdílet své postřehy, konzultovat nápady, ale i sbírat motivaci, získávat nové přátele a poznat stejně naladěné lidi. V této skupině můžete sdílet své problémy, můžete si sem chodit pro rady když si nebudete s něčím v kurzu vědět rady. V této skupině jsem on-line, takže se na mě můžete opravdu kdykoli obrátit.
 • Přístup do kurzu navždy !

40 LEKCÍ V KURZU + BONUSY

 CENA KURZU:

 2 750

PRÁVĚ TEĎ V AKCI ZA 1750 KČ

 

Kdo jsem a jak vznikl tento kurz?

Zuzana Schmiedová

Jsem Zuzana Schmiedová a ti, kteří mě znají, mi říkají Zuzu.

Jsem celým svým srdcem i duší muzikantka a učím děti i dospělé na hudební nástroje (kytara, flétna, piáno, pop zpěv a ukulele).

Učím tak, aby to mé žáky i mě  bavilo a naplňovalo, učím tedy hravě a na"pohodu" 🙂

Protože je o výuku velký zájem nejen u dětí, ale i u dospěláků, kteří si chtějí splnit svůj sen a hrát a já již nemám kapacity a dospěláky na ZUŠ nevezmou, rozhodla jsem se své zkušenosti a výuku předávat lidem on-line.

Proč právě tenhle kurz?

Protože tenhle kurz Vás provede od začátku tím, co je pro hru na nástroj důležité a to jsou základy, technika, držení nástroje, posílení prstů a mnoho dalších vychytávek, které vás mílovými kroky posunou k vysněným písničkám a melodiím !

Věřte mi, prošla jsem toho mnoho!

Tento kurz je vymakaný tak, aby vás pohodově posunul o level výš!

S obrovskou podporou!

Vše tu máte jako na zlatém podnose- pevné základy, techniku, hudební teorii a mnoho dalšího...

Učíte se z pohodlí svého domova!

Učíte se v čase a v tempu,které Vám vyhovuje!

Nemusíte na sebe spěchat, přístup do kurzu máte navždy!

Máte mou plnou podporu a kdykoli se na mě můžete s čímkoli obrátit 🙂

Co o mých produktech říkají?

Je to úplně poprvé,co jsem zahájila vůbec nějaký on-line kurz a naprosto jsem si nedovedla představit on-line výuku na hudební nástroj,zvlášť já,hudebním vzděláním nepolíbená 🙂 Ale je to bomba!!! Úžasný,že vše je tak názorné a dobře vysvětlené,že mohu vše dělat svým tempem a když mám právě čas a chuť!!! A co že mi lekce zůstávají otevřené i po skončení kurzu.......ZUZI MOC DĚKUJI A DOPORUČUJI !!!!! ZA MĚ 1*******
Lenka FasnerováCentrum pohybu Olomouc
Kurz mi dal skvělé základy,je tam vše vysvětleno a pochopí to každý.Určitě se vyplatí učit se takhle systematicky od základů po složitější věci. 🙂 A přijde mi skvělé,že se během lekcí můžeme na cokoli zeptat a poradit se,jako by člověk měl normální hodinu s učitelem. A hlavně člověka motivuje velice pozitivní přístup. Za vše moc děkuji.
Táňa Novotná
Nauč se na kyteru pevné základy Výuka hry na kytaru pro mě byla nestravitelná. Díky e-booku a videiím se jí můžu krůček po krůčku prokousávat a uplatnit při vlastní hře. Díky nahrávkám se učím držet rytmus písně, tak jak má být. Líbí se mi, že mám pohromadě noty, rytmus, akordy, teoriii, písně a doprovody. Kytara se pro mě stává zábavou, protože s e-bookem postupuji vlastní rychlostí, dle mých časových možností a jenom když chci:-).
Veronika Benešová ŠtípkováPracuje pro "Tichý svět"
Nauč se na kytaru pevné základy Přehledný, srozumitelný popis doplněno krásně zpracoványma sluchovýma ukázkama a daprovodama.Kdykoli si mohu jednohlasou píseň,kterou se naučím zahrát s doprovodem,který si ke hraní pustím.👍Dekuji 😘 Moc mě to baví. Můj syn chodí k Zuzce soukromě na hodiny kytary a já jsem si pořídila tento videoebook abych tak občas mohla synovi pomoci doma se cvičením na kytaru a chytlo mě to. Děkuji
Markéta Popelkovázdravotní sestra a kosmetička

Co říkají ti, co prošli kurzem?

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude trvat celkem 8 týdnů.

V každém týdnu bude 5 lekcí (pondělí - pátek)

Kurz má tedy celkem 40 lekcí 🙂

+

Sekci "BONUSY" , kde průběžně přibývají další lekce,materiály a zajímavosti !!!!

1. týden = pokládáme základy

V prvním týdnu nás čeká úplný základ, na kterém budeme stavět. Budeme se učit jak správně držet nástroj, aby se nám co nejlépe hrálo, dále se naučíme jak naladit kytaru.

Naučíme se něco málo z nezbytné hudební teorie. Naučíme se hrát dvěma úhozy a také budeme hrát na prázdných strunách.

2. týden = zapojení levé ruky do hry

V druhém týdnu už do hry zapojíme levou ruku, naučíme se její postavení na hmatníku a rozeběhneme prsty levé ruky.

A také si už trochu omačkáme prstová bříška- zkrátka pomaličku už začneme vytvářet nějaké tóny.

3. týden = hrajeme melodii

Ve třetím týdnu už začneme hrát jednohlasou melodii.

V tomto týdnu budeme hrát spoustu známých písniček a melodií,abychom si osvojili správnou techniku hraní a také abychom si techniku zautomatizovali.

4.týden = zapojení basu k melodii - dvojhlas

Ve čtvrtém týdnu si trochu pohrajeme s technikou hry a k jednohlasé melodii přidáme bas-dvojhlas. Naučíme se dvojhlas hrát nejprve na jednoduchých skladbičkách a osvojíme si tuto techniku hry,abychom v dalším týdnu mohli tuto techniku rozvíjet a zdokonalovat.

5.týden = osvojení dvojhlasu na složitějších skladbách

V pátém týdnu si osvojíme dvojhlas a ještě více ho zdokonalíme.

Zároveň v tomto týdnu posílíme prsty levé ruky a připravíme je na nácvik akordů,který nás čeká v následujícím týdnu.

6.týden = nácvik jednoduchých akordů v základním rytmu v pravé ruce

V šestém týdnu se naučíme pár základních akordů na jednoduchých písničkách a postupně budeme přidávat další a další akordy a budeme se snažit dané akordy co nejrychleji přehazovat. Vše budeme zatím hrát v základním rytmu v pravé ruce.

7.týden = rytmizujeme

V sedmém týdnu využijeme naučených písní k tomu,abychom se na nich naučili rytmy na čtyři a na tři doby v pravé ruce. V tomto týdnu budeme potřebovat spoustu trpělivosti a vytrvalosti ! Rytmy,rytmy,rytmy ! Čas na nácvik písní a rytmů.

8.týden = vybrnkáváme

V osmém týdnu se naučíme dané písně vybrnkávat. Vybrnkávání je pokročilejší technika hraní a je důležité být trpěliví a vytrvalí,ale nebojte,společně to zvládneme !

Bonusy = zde stále přibývají lekce,

               materiály, zajímavosti

V této sekci "Bonusy" stále přibývají další a další lekce, písně, materiály a zajímavosti, takže máte stále co studovat i po skončení kurzu. DOPORUČUJI tuto sekci průběžně sledovat i po dokončení kurzu 🙂 

Garance pro vás:

Kupte si "on-line kurz hry na kytaru pro začátečníky" a celý si ho prostudujte. Pokud se vám během 30 dnů nebude zdát, že kurz je pro vás ten pravý, stačí se ozvat a já vám bez jediné položené otázky vrátím peníze zpět do koruny!

Kdy kurz začíná ?

Třeba hned,kdykoliv se rozhodnete.

Jaká je cena ?

2 750 kč

PRÁVĚ TEĎ V AKCI ZA 1750 KČ

40 LEKCÍ V KURZU + BONUSY

 

PRÁVĚ TEĎ V AKCI ZA 1750 KČ

Těším se na Vás uvnitř kurzu 🙂

Kdy plánuješ začít,

když ne dnes ?