OBJEDNÁVKA EBOOKU

Nauč se na kytaru pevné základy + BONUSY

PŘEDSTAVTE SI TEN POCIT, že si za pár dnů zahrajete svou oblíbenou písničku. Budete na sebe pyšní a budou na Vás pyšní i Vaši blízcí a vůbec všichni ti, kteří Vás nebo Vaše dítko uslyší hrát.

A nebo si představte, že si třeba se svým dítkem zahrajete společné duo a nebo si spolu o Vánocích zahrajete nějakou koledu pod stromečkem.

To je pocit k nezaplacení 

Nauč se na kytaru pevné základy
Přehledný, srozumitelný popis doplněno krásně zpracoványma sluchovýma ukázkama a daprovodama.Kdykoli si mohu jednohlasou píseň,kterou se naučím zahrát s doprovodem,který si ke hraní pustím.👍Dekuji 😘 Moc mě to baví. Můj syn chodí k Zuzce soukromě na hodiny kytary a já jsem si pořídila tento videoebook abych tak občas mohla synovi pomoci doma se cvičením na kytaru a chytlo mě to. Děkuji
Markéta Popelková
Nauč se na kyteru pevné základy
Výuka hry na kytaru pro mě byla nestravitelná. Díky e-booku a videiím se jí můžu krůček po krůčku prokousávat a uplatnit při vlastní hře. Díky nahrávkám se učím držet rytmus písně, tak jak má být. Líbí se mi, že mám pohromadě noty, rytmus, akordy, teoriii, písně a doprovody. Kytara se pro mě stává zábavou, protože s e-bookem postupuji vlastní rychlostí, dle mých časových možností a jenom když chci:-).
Veronika Benešová Štípková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na muzika@muzikanapohodu.cz nebo volejte na 736 655 200.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.