OBJEDNÁVKA EBOOKU

Nauč se na flétnu za 20 dnů

Naučte se hrát na flétnu a pak naučte své dítko a nebo se učte společně. Naučte se hrát sami a bez zbytečného drylu z pohodlí svého domova za pár dnů.

Po vyplnění objednávky získáte eBook „NAUČ SE NA FLÉTNU ZA 20 DNŮ“ v hodnotě 540 kč
a navíc 4 skvělé bonusy v celkové hodnotě 990 kč.

Líbí se mi zjednodušené vysvětlení celé hudební teorie, díky e-booku se k ní můžu kdykoli vrátit. Motivující je, že si můžu i jako začátečník hned zahrát písničku, což je to, proč se většina z nás učí na hudební nástroje a doprovod na piáno či kytaru mi dává možnost, se hned ze začátku naučit sladit s ostatními nástroji, což není běžná možnost:-).
Veronika Benešová Štípková
Nikdy by mne nenapadlo, že vyloudím z flétny tón, který bude čistý a dokonce bude mít i své jméno. O tom, že bych si na flétnu zahrála nějakou písničku se mi nesnilo už vůbec. A pak jsem narazila na prima Zuzčinu školu hry na flétnu a zkusila jsem krok za krokem podle Zuzčiných rad foukat a přikládat na doporučené dírky prsty a ejhle, tón, dva tóny... melodie, písnička. Výhodou této školy je, že člověk si může jet svým vlastním tempem, k lekcím se vracet, kdykoli je vypnout, když je potřeba. Učit na flétnu jsem se začala v téměř 42 letech a ke svým 42.narozeninám jsem dostala nádhernou flétnu, do té doby jsem si půjčovala flétny od dcer. Členové rodiny a sousedé prožívají nadšení z hraní spolu se mnou, jen s tím rozdílem, že já jsem nadšena během pískání, oni, když končím.
Lenka Landíková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na muzika@muzikanapohodu.cz nebo volejte na 736 655 200.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.